Contacten in het Verenigd Koninkrijk

Voel je vrij contact met ons op te nemen. Weet je niet wie je moet hebben? Geef gewoon een belletje! Dan zoek wij de juiste contactpersoon. Onder aan de pagina een overzicht van onze sales regio's.

 

Hier vind je de algemene contact gegevens van Stago B.V. powered by Wibe Group.

 

Sales support : 
Customer support :  
Tech support :  

order@mita.co.uk
support@mita.co.uk

inquiry@mita.co.uk

People of the United Kingdom

Andrew Sillars

Sales

Rail Sector Manager

andrew.sillars@wibe-group.com

Darren Tait

Sales

Technical Support Specialist

darren.tait@wibe-group.com

David Bryan

Sales

GRP Key Account Manager

david.bryan@wibe-group.com

Janet Bryan

Sales

Order and Purchasing Specialist

janet.bryan@wibe-group.com

Yasemin Borg

Sales

Marketing And Business Development

yasemin.borg@wibe-group.com

Download the Mita Terms and Conditions 04.2022

Mita Terms and Conditions